Kryształy Hematytów

Hematyt jest bardzo popularnym kamieniem feng shui. W rzeczywistości, po jade i cytrynie, większość leków feng shui używa hematytu w takiej czy innej formie.

Dziękuję za komentarz. Odpowiedzieć na Twoje pytanie od razu - zależy. Wszyscy jesteśmy zupełnie inni. Stan naszego subtelnego pola energetycznego jest również bardzo różny. Niektórzy ludzie uważają, że trudno nosić Hematyt zbyt długo. Inni nie mają problemu, aby nosić to przez cały czas. Staraj się kontrolować swoje ciało i umysł podczas noszenia naszyjnika hematytów i zadecyduj, czy musisz złagodzić działanie hematytu, czy nie.

Dziękuję za świetną witrynę, która miło przeczytać, co inni mają o tym wspaniałym kamieniu. Byłem na tak naiwnym kamieni i kryształach do niedawna. Dostałem bransoletę hematytową przez znajomego, ponieważ od wielu lat opróżniam życie z baterii zegarekowych, więc nie byłem właścicielem. Powiedziała, że ​​to ucierpiało, więc już tego nie robię. Po kilku dniach moje dolne plecy bolały mnie (zazwyczaj musiały mieć zastrzyki, aby złagodzić ten problem) Ale postanowiłem założyć bransoletę na plecy, aby zobaczyć, co by się stało. Moja niespodzianka nie ma bólu po półgodzinnym odpoczynku. Użyj go teraz, gdy ból jest nie do zniesienia również na ból ramienia i szyi. Również zostawiam bransoletę na słoneczny progach.

Przede wszystkim chodzi o oczyszczenie i naładowanie go Reiki. Jeśli jesteś przystosowany do symboli, narysuj symbole i załaduj Reiki. Zaprogramuj go z zamiarem lub po prostu nosz go bezpośrednio po naładowaniu. Wolę programować go z zamiarem, że działa jak na wszystkie jego właściwości, które obejmuje uziemienie, ochronę, oczyszczacz krwi i więcej ... Jeśli nie znasz Reiki, nie zmarnuj się, możesz kontynuować bez Reiki też. Wystarczy umieścić kryształ w solnej wodzie przez 3-4 godziny, aby ją oczyścić. Raz oczyszczony, weź palmę i śpiewaj mantrę lub jakąkolwiek modlitwę, aby ją naładować. Umieść swój zamiar i trzymaj swój zamiar przez 68 sekund. Trzymaj swój zamiar lub możesz wizualizować wynik twojego zamiaru. to jest to!


Grafit ma błyszczący metaliczny wygląd i ciemny kolor, dzięki czemu początkowo może być mylony z metalicznym hematytem, ​​ale dwa inne właściwości minerałów łatwo je rozróżniają. Metaliczne odmiany hematytów są znacznie trudniejsze od grafitu i mają większą ciężar właściwy (cięższe od ich wielkości niż grafit). Grafit ma również charakterystyczny odczuwalny odczuć i jest wystarczająco miękki, aby pozostawić ślady na papierze, a także palce!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Sprzedaż hurtowa pierścieni hematytowych z Chin

Historia hematytów