Sprzedaż hurtowa pierścieni hematytowych z Chin

Zajęty pracą, dr Joy Crisp z JPL, naukowca projektu projektu Mars Exploration Rover, znalazł czas kilka tygodni temu na zakupy. Nowy naszyjnik, który kupiła, jest prostym sznurkiem z ciemnoszarych koralików i nie jest kosztowna. Co znaczące jest to, że jest on wykonany z hematytu specularnego, który dla Marsów takich jak Crisp może okazać się bardziej szczególny niż diamenty.

Występuje w różnych kolorach, takich jak stal lub srebro szary, czarny, pomarańczowy, czerwony i brązowy. Niektóre popularne odcienie są czarne szare, brązowo czerwone, czerwone szare, czarne czerwone. Wygląda na czerwony, pomarańczowy i brązowy, gdy żelazo obecne w kompozycjach staje się zardzewiałe. Rdzenie zetknie się z wodą i powietrzem. Ten klejnot ma jedną unikatową właściwość. Podgrzany może stać się czarny i po ochłodzeniu powraca do poprzedniego koloru.

Kamień hematytowy mówi się, że przynosi pokój wewnętrzny i rozpuszcza negatywną energię w miłość, zgodnie z tym, że ten potężny, szarawy czarny kamień był używany od wieków jako alternatywna forma gojenia. To historia sięga starożytnego Egiptu, kiedy kamień był używany do zatrzymania przepływu krwi i usunięcia trucizn z ciała. Podobnie jak w przypadku innej alternatywnej metody leczenia, skonsultuj się z lekarzem.

Przyznane, czuję, że rozumiem każdą z właściwości kamieni, ale zastanawiałem się, czy masz jakieś myśli, dlaczego efekty wydawałyby się niemal przeciwstawne do wyważania? Doświadczenie dosłownie było powodem drętwienia umysłu, i zastanawiam się, czy to z powodu magnetyzmu wyłapującego kryształ. Po prostu ciekawy i zainteresowany dalszymi teoriami i wglądem. Dzięki!

Rdzeń wiertniczy z tej historycznej kopalni żelaza odkryto w latach osiemdziesiątych XIX w., Która w końcu osiągnęła głębokość 2300 stóp w podziemnych wyrobach i była eksploatowana przez US Steel. Kopalnia znajduje się w zakresie Vermillion, a ruda została wyodrębniona z 2,7 BYA Archeologicznej Soudan Iron Formation pasa Ely Greenstone. Nie działa już. Jest teraz ładnie zachowany jako Minnesota State Park i jest również domem dla undergrond laboratorium do zbierania neutrin.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kryształy Hematytów

Historia hematytów